Čilić nastavlja sa svojim padom: Sada i Cuevas bolji bio
907

ATP BUDAPEST

0

Hrvatski tenisač Marin Čilić nastavio je nizati poraze, u 2. kolu ATP turnira u Budimpešti prvog je nositelja svladao Urugvajac Pablo Cuevas sa 5-7, 7-6 (6), 7-6 (3) nakon tri sata i 12 minuta igre.

cilic

Čilić je bio slobodan u 1. kolu u Budimpešti, a u 2. je kolu izgubio iako je imao meč-loptu uz servis u "tie-breaku" drugog seta. U 3. setu je dva puta imao "break" prednosti, kod 1-0 i 2-1, ali u oba je navrata odmah gubio tu prednost, da bi kod zaostatka 4-5 i 5-6 bio suočen sa po dvije vezane meč-lopte Urugvajca, ali u oba se navrata uspio spasiti. Nažalost, u odlučujućoj igri Cuevas je vrlo brzo pobjegao na 5-1 i zatim iskoristio ukupno svoju šestu meč-loptu.

Čiliću je ovo četvrti uzastopni poraz na ATP Touru, a posljednju pobjedu ostvario je još prije 50 dana u 2. kolu Indian Wellsa.