PHILADELPHIJA NAPRAVILA BREAK: Meč obilježila žestoka tuča (VIDEO)
907

NBA PLAYOFFS

0

Košarkaši Filadelfije poveli su sa 3:1 u plejofu pošto su večeras savladali Bruklin Netse sa 112:108 (33:24, 30:33, 28:28, 17:27).

Domaćin je otvorio meč na dobar način i poveo sa devet poena razlike nakon prve dionice, ali su se gosti vratili u igru kada su dobili drugu četvrtinu i otišli na poluvrijeme sa šest poena zaostatka.

simmons

Uzbudljivo je bilo u trećoj deonici, da bi potpuni preokret usledio u poslednjoj četvrtini kada je Filadelfija uspela da savlada Netse i tako stigne nadomak plasmana u narednu rundu

Utakmicu je obilježila i velika tuča između igrača nakon faula Embida nad Alenom kada se umiješao Dadli koji je imao okršaj sa Batlerom. Obojica su dobila po isključenje.

Najefikasniji u redovima gostiju bio je Džo Embid sa 31 poenom, a uspio je da upiše i 16 asistencija. Boban Marjanović je za 11 minuta na parketu postigao četiri poena i upisao pet asistencija.

Najraspoloženiji u Netsima bili su Karis Lever sa 25 poena i Alen i Rasel sa po 21, ali ni to nije pomoglo Bruklinu da izbjegne poraz.