Sjajna utakmica i 5 golova: Dijon uzeo 3 boda u fudbalskoj...
907
Sjajna utakmica i 5 golova: Dijon uzeo 3 boda u fudbalskoj poslastici

LIGUE 1

0

Igrao se dvadeseti minut kada Naif Agir dovodi domaće u vodstvo poslije kornera, Unu i Ben Arfa su imali prilike krajem poluvremena da izjednače ali se na pauzu otišlo minimalnom prednošću za Dižon.

Ubrzo po povratku sa pauze smo vidjeli dva gola u razmaku od samo pet minuta, prvo je Unu donio izjednačenje gostima na asistenciju Greniera u 52. minutu da bi Benžamin Žano u 55-tom vratio prednost domaćim igračima.

Gosti nastavljaju sa pritiskom što rezultira novim golom Nijanga već u 61. minutu polu-makazicama, gol je prvo poništen ali zatim na asistenciju VAR-a prihvaćen.

Domaćin se ipak ne predaje i stiže do sva tri boda u 83. minutu golom Vesli Saida koji tako postavlja konačan rezultat 3:2 za domaći tim.