Foster poklonio pobjedu Arsenalu, važna tri boda za Topnike
907

ENGLESKA

0

Fudbaleri Arsenala ostvarili su pobJedu u 34. kolu engleske Premijer lige pošto su u gostima bili bolji od Watforda rezultatom 1:0.

Odmah na početku meča desio se veliki kiks Fostera koji je  znao da iskoristi Pierre-Emerick Aubameyang  i tako dovede svoj tim u vodstvo.

Da sve bude još gore po "Stršljenove" Dini je dobio direktan crveni karton zbog faula nad Toreirom dva minuta kasnije, pa je domaćin praktično čitav meč odigrao sa igračem manje.

Bez obzira na to, puleni Havija Grasije pokušavali su da ugroze gol Lena koji se u nekoliko navrata isticao odličnim odbranama, a najbolju priliku za Wotford imao je Masina koji je pogodio prečku sredinom drugog poluvremena.

Ipak, ekipa Unaija Emerija izdržala je nalete Wotforda i upisala veoma  bitnu pobjedu u borbi za plasman u Ligu šampiona naredne sezone.