Subota 6. april je dan koji će prijati svakom ljubitelju sporta, očekuje nas veliki broj sportskih događaja koje ne smete propustiti. Od Engleza možete i odmoriti, ali od Nijemaca nikako. Igra se odlučujući meč, Bajern dočekuje Dortmund, počinje od 18:30.
![]()
U 20:45 igra se meč španske Primere, Barselona igra protiv Atletiko Madrida na svom terenu. Italijani takođe imaju utakmicu koja je njihov adut, Juventus dočekuje Milan na svom terenu od 18 časova.
![]()
Za ljubitelje fudbala sa ovih prostora, derbi Sarajeva između Želje i Sarajeva počinje od 19:30.
Idemo na košarku, derbi, odlučujuća utakmica u plej-ofu, Crvena zvezda - Partizan od 18 časova, najvjerovatnije. Promijenjen je termin, prvobitno je planirano da bude od 20 časova. Uvod u fantastični april, čekaćemo Ligu šampiona, NBA plej-of, Evroligu, završnicu fudbalskih i košarkaških liga širom Evrope.
(Sport.ba)
sport.ba @sport.ba