Borussia kiksala u borbi za Ligu prvaka
907

BUNDESLIGA

0

Remi u prvom meču njemačke Bundeslige u ovom kolu, Borusija iz Menhengladbaha je odigrala samo 1:1 protiv Frajburga. Prvi gol smo vidjeli već u 10. minutu utakmice. Paskal Štencel je sa desne strane uputio oštar centaršut, u kaznenom prostoru je bio Vićenco Grifo koji postiže gol za 0:1.

Ipak, samo šest minuta kasnije Menhengladbah stiže do izjednačenja, Torgan Azar upošljava Pleu, Belgijanac je prošao po desnoj strani i uputio povratnu, strijelac je bio siguran za 1:1.

Mnogi su očekivali pravu golijadu na ovom meču, ali do kraja utakmice nismo vidjeli niti jedan gol.

Menhengladbah je ovim nerješenim ishodom dao šansu ekipama koje su iza njih na tabeli da stignu do Lige šampiona, prevashodno mislimo na Lajpcig, Ajntraht i Leverkuzen.