GOLDEN STATE SLAVIO Cousins odigrao najbolju utakmicu od...
907
GOLDEN STATE SLAVIO Cousins odigrao najbolju utakmicu od dolaska u Warriorse

NBA

0

Miami zaključao koš: Detroit zabio osam poena u trećoj četvrtini, a samo 25 u drugom poluvremenu.

warriors

Houston Rocketsi minimalno su poraženi u napetoj završnici protiv Golden State Warriorsa 104:106 u najboljoj utakmici DeMarcusa Cousinsa otkad je prešao u redove aktualnih prvaka.

Iako je Thompson ubacio tri poena više, njegovih 27 uz 8 skokova i 7 asistencija mogu zabrinuti konkurenciju na Zapadu, koja se ni lani nije mogla nositi s GSW-om i bez njegovih usluga. Kod Houstona je tradicionalno najbolji bio James Harden s 29 poena i 10 asistencija.

Phoenix se dobro držao do zadnje četvrtine koju je Utah autoritativno prelomio s +14, a očekivano su najbolji bili Mitchell (26 poena) kod pobjednika i Booker (27 poena) u redovima poraženih.

Miami Heat je rasturio Detroit Pistonse 108:74 te kao raritetnu situaciju ističemo treću četvrtinu koju su domaćini dobili s 25 poena razlike, a indisponirani gosti ubacili svega 8 poena u cijeloj četvrtini. Završila je 33:8. U zadnjoj su također svedeni na samo 17 te ukupno 25 poena u poluvremenu je vjerojatno poprilično neslavan rekord, posebno uzevši u obzir da je riječ o ekipi koja vjerojatno odlazi u doigravanje.