Tuttosport javlja da je Milan još jednom pratio Olma za kojeg bi Dinamo mogao dobiti oko 30 miliona eura, no u fokusu su bili i drugi igrači
Nakon velike pobjede protiv Benfice u prvoj utakmici 1/8 finala Europske lige, Dinamo se nalazi na korak od četvrtfinala tog natjecanja.
Koliko su modri pažnje privukli svojim maestralnim izvedbama u Europskoj ligi ove, možda najbolje govori podatak kako su susret sinoć s maksimirskih tribina pratili skauti čak 18 europskih klubova. Potvrđeno je da su svoje predstavnike imali Manchester United, Manchester City, Bayern, Borussia Dortmund, Fulham, Napoli, Inter, Slavia Prag, Sampdoria, Bayer Leverkusen, Barcelona, Wolves, Sassuolo, Bordeaux, Lille, Atletico Madrid, Juventus i Milan.
(Sport.ba)