27. 02. 2019 - 16:41
TOŠK NADOMAK VELIKOG USPJEHA Slavio je u Gradačcu i samo je...
907
TOŠK NADOMAK VELIKOG USPJEHA Slavio je u Gradačcu i samo je korak od polufinala Kupa BiH

PRVI ČETVRTFINALNI DVOBOJ

0

Zvijezda je u Gradačdu danas poražena od TOŠK-a s 2:0 u prvom susretu četvrtfinala Kupa BiH. Tako je ekipa iz Tešnja stigla nadomak velikog uspjeha i polufinala najmasovnijeg bh. takmičenja.

Od samog početka gosti su preuzeli inicijativu, a terensku nadmoć realizovali su u 29. minuti kada je mrežu Zvijezde načeo Dino Kalesić. Prethodno je prečku domaćeg golmana Aljkanovića uzdrmao Marinko Rastoka.

U nastavku utakmice je ponovo konkretniji bio tim iz Tešnja, a konačan rezultat u finišu je postavio Kitanović na asistenciju Žiže.

Revanš susret u Tešnju se igra 13. marta.

Zvijezda Gradačac: Aljkanović, Petrović, Kurtalić, Vučić, Šarić, Kadić, Janjić, Šarkanović, Vulić, Jazvin, Mehić.

TOŠK Tešanj: Bošnjak, Ivković, Kitanović, Koprivica, Škrijelj, Kurdić, Mace, Rastoka, Kalesić, Omanović, Hasić.