OSIM PREPORODIO ŽELJEZNIČAR Pobjeda protiv Ukrajinaca
907

BH fudabl

0

U četvrtoj pripremnoj utakmici fudbaleri Željezničara savladali su ukrajinsku Oleksandriyu.
 Plavi za sada imaju pozitivan skor sa pripreminh utakmica jer su 2 puta slavili, odigrali jednu nerješenu utakmicu i upisali jedan poraz te se ćini da u jako dobroj formi dočekuju nastavak prvenstva i prvu utakmicu protiv Radnika u Bijeljini.

⚽️ FK Željezničar - FC Oleksandriya 2:1 (Krpić, Zajmović / Ustymenko) ⚽️ Bravo momci!

A post shared by FK Željezničar (@fkzeljeznicar) on

Željezničar se jako dobro pokazao u današnjem meču ali je otpor ukrajinaca slomljen tek u 80. minuti kada je na asistenciju Zeca pogodio Krpić, u 86. minuti sjajnim solo prodorom Zajmović izlazi na golmana i zakucava loptu u gol.
Par sekundi prije kraja Ukrajinci postižu počasni pogodak za konačnih Željezničar Oleksandriy 2:1.