12. 01. 2019 - 16:53
SP U RUKOMETU: Čile napravio veliko iznenađenje na turniru i...
907
SP U RUKOMETU: Čile napravio veliko iznenađenje na turniru i upisao prve bodove, Rusi sigurni protiv Koreje

NAPRAVILI VELIKI PREOKRET

0
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Nakon što je izgubio 23 razlike od Danske, Čile je u sklopu 2. kola Svjetskog rukometnog prvenstva 2019. slavio protiv velikog favorita Austrije i upisao prva dva boda na turniru.

Iako su gubili na poluvremenu, Čileanci su drugo poluvrijeme dobili rezultatom 18:9 i slavili s ukupnih 32:24.

Braća Feuchtmann izrešetirali su obranu Austrijanaca u nastavku utakmice, te su sveukupno kombinirano zabili 15 od 32 gola reprezentacije Čilea. Šest je pridodao Ceballos, Salinas četiri, a po tri Pavez i Frelijj.

S ova dva boda Čile se vratio u igru za prolaz skupine, odnosno odlazak u drugu fazu natjecanja, no za to mu je potrebna još barem jedna pobjeda protiv Saudijske Arabije i/ili Tunisa.

Rusi nisu dozvolili takvu senzaciju. Slavili su protiv Koreje rezultatom 34:27 i niti u jednom trenutku nije se postavljalo pitanje pobjednika u ovom meču.

Shishkarev je postigao sedam golova i bio najefikasniji u redovima Rusa, dok je jedan manje dodao Shkurinskiy. Jučer fenomenalni Timur Dibirov danas je bio skroman, sa tri pogotka.