907
Pogledajte čaroliju ČUDESNOG Messija kojom je izbacio pet igrača Getafea

FANTASTIČAN POTEZ ARGENTINCA

0

"Mi koji imamo priliku igrati u istoj momčadi s Messijem, trebamo uživati u svakoj sekundi toga", izjavio je Luis Suarez nakon što je uživao u još jednoj velikoj predstavi argentinskog čarobnjaka.

messi-suarez

U 16. prvenstvenoj utakmici koju je igrao ove sezone postigao je svoj 16. gol za pobjedu Barcelone kod Getafea (2:1) u 18. kolu La Lige, kojom se Barcelona na vrhu odlijepila na pet bodova prednosti ispred Atletica, te čak 10 više od Reala.

messi

Osim toga, oduševljavao je svime onim što i inače radi: driblinzima, brzinom, kontrolom lopte, ali i snagom te čvrstinom.

barcelona

Ipak, najimpresivniji potez na meču izveo je u 23. minuti. Sjajnim proigravanjem između gustih protivničkih obrambenih linija iz igre je izbacio pet suparnika i poslužio Luisa Suareza, kojeg je tako gurnuo samog pred golmana Getafea. Urugvajski golgeter nije zabio tada, ali je 15 minuta kasnije.