05. 01. 2019 - 17:39
Chelsea stigao do pobjede u FA Cupu, Morata zabio dva gola,...
907
Chelsea stigao do pobjede u FA Cupu, Morata zabio dva gola, ali svi pričaju o VELIKOM PROMAŠAJU Španca

FA CUP

0

Chelsea je u okviru FA kupa dočekao Nottingham Forest i prilično rutinski stigao do pobjede od 2:0.

fabregas

Fabregas je propustio priliku da se u 30. minuti golom oprosti od plavog dresa, ali je promašio penal i sa 0:0 se otišlo na odmor.

U nastavku, Alvaro Morata najprije u 49. minutu postiže gol za 1:0, a onda je u 58. minutu ponovo bacio navijače Chelseaja u očaj.

alvaro-morata-861202

Španac je dobio idealnu loptu sa desne strane, bio je sam pred golom "Šumara" i to na metar udaljenosti, ali je nekako uspio da prebaci čitav okvir!

Istina, bio je u ofsajdu, ali on to u tom trenutku nije mogao da zna, prosto je fascinantno kako je u ovoj situaciji uspio da prebaci čitav gol.

morata

Iskupio se ubrzo, supertalentovani Hudson-Odoi ga po drugi put na utakmici sjajno pronalazi, a Španac glavom duplira prednost "Plavaca".