
Legendarni Diego Maradona hitno je hospitalizovan u rodnoj Argentini zbog unutrašnjeg krvarenja u stomaku, prenose lokalni mediji novu dramu slavnog Argentinca.
Sreća u nesreći je da je Maradoni krvarenje ustanovljeno tokom rutinske kontrole, poslije čega je zbrinut i pripremljen za operativni zahvat.
Njemu će biti odrađen endoskopski zahvat u bolnici u gradu Olivos, u blizini Buenos Airesa.
Sa Diegom su u bolnici sve vreme njegova deca Jana, Giannina i Diego junior, pišu argentinski mediji,
Zbog iznenadnih zdravstvenih problema Maradona će morati da odloži povratak u Meksiko u klub Dorados iz Sinaloe, kojeg je uveo u elitni rang domaćeg takmičenja.
U medijima se nedavno spekulisalo da se svakako ne bi vratio u Meksiko, jer je navodno pao u depersiju posle raskida sa devojkom Rocio Oliviom.
Report here saying Maradona has been taken to hospital with internal bleeding in his stomach. Was set to return to Mexico to coach Dorados ahead of tomorrow's game. https://t.co/SYEuiAUiFV
— Tom Marshall (@mexicoworldcup) January 4, 2019
(Sport.ba)