POTEZ VEČERI: Golčina nekadašnjeg mladog bh reprezentativca o...
907
POTEZ VEČERI: Golčina nekadašnjeg mladog bh reprezentativca o kojoj će se dugo pričati

EVROPA LIGA

0

Srpski fudbaler Mijat Gaćinović postigao je prelijep gol na gostovanju Ajntrahta u Rimu u meču poslednjeg kola grupne faze Lige Evrope protiv Lacija. Pri vodstvu domaćina od 1:0, Gaćinović je u 65. minutu prihvatio loptu, prevario dvojicu protivničkih igrača i opalio sa 25 metara - snažno i precizno u rašlje za 1:1.

Ajntraht je napravio preokret i na kraju pobijedio golom Halera u 71. minutu - 2:1.  Obje ekipe su još ranije obezbedile plasman u šesnaestinu finala Lige Evrope, i to Ajntraht kao prvi u grupi, a Lacio kao drugi, pa ovaj meč nije imao rezultatski značaj.