02. 12. 2018 - 13:34
SPEKTAKL NA GRBAVICI: Željo i dalje tone, imaju 45 minuta da...
907
SPEKTAKL NA GRBAVICI: Željo i dalje tone, imaju 45 minuta da preokrenu stvari u svoju korist

PREMIJER LIGA BIH

0

Na stadionu Grbavica s početkom u 13:00 sati počela je utakmica 19.kola između Željezničara i Širokog Brijega. U prvih 45 minuta mogli smo gledati spektakl, koji se rijetko viđa na našim terenima, ali i pored tog spektakla domaći navijači ne mogu biti zadovoljni rezultatom na poluvremenu jer gube s 1:2.

Najvatreniji navijači domaćeg kluba i dalje skandiraju "Uprava napolje" , a ukoliko Željezničar zabilježi i danas poraz to će biti najveća kriza u historiji sarajevskog giganta, jer to bi bio peti uzastopni poraz, od čega treći domaći.

Što se tiče utakmice goste je u prednsot doveo Mateo Marić već u drugoj minuti.

15 minuta kasnije mladi Haris Hadarević je poravnao na Grbavici, ali je prednost Hercegovcima opet donio Luka Begonja u 28. minut. Željezničar u drugom poluvremenu mora krenuti odlučnije jer ukoliko danas Širokobriježani napuste Grbavicu sa 3 boda u džepu, Plavima ne gine borba za šesto mjesto.