
Na današnjoj utakmici Phoenix Sunsa i Indiana Pacersa prvi pick s ovogodišnjeg drafta DeAndre Ayton doživio je poniženje od iskusnog razigravača Darrena Collisona koji je odigrao sjajnu utakmicu zabivši 11 poena uz 11 asistencija, no istaknuo se jednim detaljem.
Relativno rano u utakmici, u prvoj četvrtini, Collison se izvukao na desnu stranu reketa pa sjajnim driblingom posjeo Aytona na pod i pritom mu skoro povrijedio nogu. Gležanj mu je kod naglog pokreta Collisona otišao u krivu stranu, no srećom prošao je bez ozljede.
Često vidimo sjajne 'crossovere' širom lige, no dovedete li nekog na stvari rub ozljede i to još prvi pick sa drafta, to zaslužuje isticanje. Uvjerite se sami da se radi o jednom od najboljih driblinga sezone:
Ayton had no chance ???? pic.twitter.com/xhiH6WuCRT
— Bleacher Report (@BleacherReport) November 28, 2018
DAMN. pic.twitter.com/Xccfw8VP4U
— Bleacher Report NBA (@BR_NBA) November 28, 2018
(Sport.ba)