05. 11. 2018 - 19:16
LEGENDARDNI HRVATSKI NAPADAČ: Na današnji dan prije 15 godina...
907
LEGENDARDNI HRVATSKI NAPADAČ: Na današnji dan prije 15 godina ispisao je HISTORIJU LIGE PRVAKA

LIGA PRVAKA

0

NA DANAŠNJI DAN 2003. godine Dado Pršo je ispisao historiju Lige prvaka.

Na svoj 29. rođendan hrvatski Braveheart je zabio četiri gola u 8:3 pobjedi Monaca protiv Deportiva.

Bivši reprezentativac Hrvatske zabio je četiri gola za 23 minute, a golman španske ekipe Jose Molina vadio je loptu iz mreže u 26., 30., 47. i 49. minuti nakon udaraca Prše, koji je prva dva gola zabio glavom, a preostala dva desnom nogom.

Pršo, koji danas slavi 44. rođendan, sa četiri gola našao se u društvu velikih majstora ove igre koji su to uspjeli u Ligi prvaka poput Marca van Bastena, Simone Inzaghija, Ruuda van Nistelrooya, Andrija Ševčenka, Lionela Messija, Bafetimbija Gomisa, Roberta Lewandowskog, Zlatana Ibrahimovića i Cristiana Ronalda.