14. 09. 2018 - 20:19
LIGE U REGIONU: Istra u gostima bolja od Intera, Radnički na...
907
LIGE U REGIONU: Istra u gostima bolja od Intera, Radnički na domaćem terenu savladao Vojvodinu

PRVA POBJEDA PULJANA, VOJVODINA NASTAVILA SA LOŠOM FORMOM

0

Na otvaranju 7. kola 1. HNL lige u Zaprešiću su igrali domaći Inter i Istra iz Pule.

Gostujući tim je bolje počeo meč. U 20. minuti Mierez postiže gol za 0:1, što je bio rezultat prvog poluvremena. U 80. minuti Andrić sa penala donosi izjednačenje domaćinima, a samo 3 minute prije kraja Mierez pogađa mrežu Kelave i donosi prvu ovosezonsku pobjedu Istri.

U okviru 8. kola Superlige Srbije, Radnički je u Nišu dočekao ekipu Vojvodine iz Novog Sada. Domaća ekipa je dominirila tijekom cijelog meča, a jedini gol na utakmici postigao je Bondarenko u 85. minuti i tako donio vrijednu pobjedu Nišlijama.