11. 09. 2018 - 21:37
ŠTA SE DEŠAVA SA VICEPRVACIMA SVIJETA? Potop Hrvatske na...
907
ŠTA SE DEŠAVA SA VICEPRVACIMA SVIJETA? Potop Hrvatske na poluvremenu protiv Španije

NEOČEKIVAN REZULTAT

0

Nakon što su ostvarili najbolji rezultat u historiji kada su osvojili drugo mjesto na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, od reprezentacije Hrvatske se očekuje mnogo. Prije par dana remizirali su sa Portugalom u prijateljskom duelu, a takmičenje u Ligi nacija nisu otvorili dobro.

3

U Elcheu viceprvaci svijeta igraju prvo kolo Lige nacija protiv domaćina Španije, a nakon prvog poluvremena "Crvena furija" ima vodstvo od 3-0.

Nakon što je Hrvatska bolje otvorila meč, Španci su svoje šanse pretvorili u golove. U 24. minuti je Saul pogodio i dove Španiju u vodstvo.

2

Devet minuta poslije, Asensio je povećao prednost, a rezultat prvog poluvremena je postavio golman Vatrenih, Kalinić, koji je nesretno poslao loptu iza svojih leđa. Sve u svemu, ovaj rezultat nakon prvog dijela niko nije očekivao.