20. 08. 2018 - 22:23
NOVI ŠOK ZA GUARDIOLU: Nakon De Bruynea povrijedio se još...
907
Shares
NOVI ŠOK ZA GUARDIOLU: Nakon De Bruynea povrijedio se još jedan jako važan fudbaler

GLAVOBOLJA ZA PEPA

NOVI ŠOK ZA GUARDIOLU: Nakon De Bruynea povrijedio se još jedan jako važan fudbaler

Sport.ba
20. 08. 2018 - 22:23
0
Shares

Nove glavobolju stižu za Pepa Guardiolu. Nakon povrede najboljeg igrača tima prošle sezone Kevina De Bruynea, sada se desila nova povreda koja bi takođe mogla da utiče na rezultate ovog tima.

city

Radi se o povredi golmana Claudia Brava, čileanski golman se povrijedio na treningu i postoji mogućnost da propusti ostatak sezone, kako su naveli pojedini novinari bliski Manchester Cityu. Navodno se radi o povredi koljena.

city1

Bravo nije prvi golman, ali bi svakako dobijao šansu u novoj sezoni i ukoliko je zaista otpisan do kraja sezone prvi golman Ederson će morati daleko više da se troši nego što je planirano.

city3

Iako nije prvi golman ekipe, Bravo je jako važan igrač za Guardiolu, Manchester City igra na više frontova ove sezone pa nema sumnje da će ako se povreda pokaže ozbiljnijom to biti velike hendikep za "građane".

city2

(Sport.ba)

 

Učitaj još novosti