Europa liga: Zakarić i Kodro strijelci za svoje timove,...
907
Europa liga: Zakarić i Kodro strijelci za svoje timove, Zrinjski minimalno poražen od Ludogoretsa

DOSTA ZANIMLJIVIH SUSRETA

0

Kopenhagen Kenana Kodre savladao je ekipu CSKA na gostovanju u Sofiji, a pobjednički pogodak postigao je upravo naš povremeni reprezentativac. Nešto ranije do slavlja na gostovanju stigao je i Partizan savladavši Nordsjaelland sa 1:2. Gomes je u 10. minuti donio ranu prednost Beograđanima, a strijelac drugog gola u 64. minuti bio je Goran Zakarić. Bh. fudbaler je na debiju u dresu Parnog valjka lijepo ispratio jednu dubinsku loptu i postigao je lijep gol zaobišavši golmana.

zakaric

Domaći su do kraja ublažili poraz preko Rasmunssena u 71. minuti. Od naših momaka na terenu su još bili Edin Višća i Riad Bajić u dresu Istanbula koji je remizirao na domaćem terenu protiv Burnleya.