05. 08. 2018 - 16:40
Upitan nastup Vujoševića na klupi BiH: "Doktori će odlučiti...
907
Shares
Upitan nastup Vujoševića na klupi BiH:

IZBORNIK BIH

Upitan nastup Vujoševića na klupi BiH: "Doktori će odlučiti hoće li voditi selekciju"

Sport.ba
05. 08. 2018 - 16:40
0
Shares

Selektor košarkaške BH reprezentacije Duško Vujošević je bolestan, ubrzo ide na operaciju bubrega, a upitan je njegov nastup na klupi BiH.

"Kontaktirao sam sa selektorom koji mi je prenio da je završio preglede i da se vraća u Beograd iz Istanbula. U zavisnosti od ljekarskog mišljenja, biće poznato hoće li moći voditi reprezentaciju u narednim mečevima", rekao je direktor "A" selekcije BiH Siniša Kovačević Bosna i Hercegovina odigraće u septembru dva meča, protiv selekcija Finske (13. septembar) i Češke (16. septembar).

dule

Ukoliko Duško Vujošević uskoro ode na transplataciju izvjesno je da će ekipu u narednom periodu voditi njegov zamjenik. "Nemamo vremena za eksperimente, tako da će u slučaju odsustva Vujoševića reprezentaciju u naredna dva susreta u septembru sigurno voditi Mensur Bajramović", dodao je Kovačević. "Naša je želja da Vujoševića zadržimo na klupi što duže, jer se radi o stručnjaku kakvog je teško naći. Naravno, zdravlje je najbitnije i zdravstvena situacija diktiraće sve planove", zaključio je Kovačević. Mi se nadamo da će se naš selektor što prije oporaviti i odmoriti od bolesti, a zatim krenuti u nove pobjede sa našim momcima.

(Sport.ba)

 

Učitaj još novosti