Reprezentacija Brazila sastavljena je od zvijezda, od kojih se najviše izdvaja Neymar. Bez obzira na sve to Brazil nije uspio stići do trijumfa u prvom kolu a sada ih čeka duel sa Kostarikom. Neymar je primio veliki broj udaraca, najviše puta je fauliran u dosadašnjem toku Mundijala, Švicarci su se dobro potrudili da ga zaustave na sve moguće načine.
Danas na treningu veliki problem za njega, uhvatio se za nogu, izgleda da je ozbiljno. Napustio je trening vrlo brzo, a pojedini mediji pišu da su Brazilci već spremili majice sa natpisima podrške Neymaru. Neymar je pokušao da nastavi sa treningom, ali nije uspio.
Ovo bi moglo da znači da neće igrati u meču protiv Kostarike, a pod znakom pitanja je i za meč protiv Srbije, možda čak i za čitav nastavak Mundijala. Doktorske ekipe u Brazilskom taboru morat će danonoćno raditi, jer izostanak najboljeg igrača bio bi preveliki udarac za Karioke.
(Sport.ba)