09. 05. 2018 - 20:12
ŠTA RADI DEMBELE? Igrači Villareala nisu znali šta ih je...
907
ŠTA RADI DEMBELE? Igrači Villareala nisu znali šta ih je snašlo, Barcelona već vodi 2:0

LALIGA

0

Ernesto Valverde ima sjajan napad, a ostavljanje Luisa Suareza na klupi je bio pun pogodak, pa je ovo pokazatelj kako strašne igrače ima. Na krilima igraju Coutinho i Ousmane Dembele, dok je u špicu Lionel Messi.

Dembele je sa centra izmiješao odbranu Villareala koja nije znala šta joj se desilo i nakon šuta odbijenu loptu je lagano u mrežu pospremio Coutinho, a to je bilo 1:0 za Barcelonu. Samo pet minuta kasnije u 16. minut Paulinho je pogodio na asistenciju Dignea, pa dva osporavana pojačanja pokazuju svoju klasu u ranoj fazi utakmice. Paulinho se doduše dokazao već davno, a Dembele pokazuje kako bi naredne sezone trebao biti pravi i da je možda dovođenje Griezmanna suvišno.