Teže od očekivanog: Bayern preokretom srušio goste iz Bremena
907

BUNDESLIGA

0
Puno teže od očekivanog Bayern je stigao do pobjede protiv Werdera. U Münchenu su Bavarci slavili s 4:2, a utakmicu su započeli neuvjerljivo - primljenim pogotkom u 25. minuti. Strijelac je tada bio Gondorf.

Bayern se vratio u utakmicu pred kraj prvog poluvremena kada je nakon Boatengove duge lopte zabio Müller. U 63. minuti je Robert Lewandowski zabio glavom nakon Jamesovog kornera za preokret, ali slavlje je potrajalo tek desetak minuta.

Süle je u 74. pospremio loptu u vlastitu mrežu i vukovi su uspjeli izjednačiti. Gubitak, vjerojatno unaprijed upisanih bodova nije dopustio Lewandowski koji je u 77. minuti zabio za novo vodstvo. Da slavlje bude uvjerljivije pobrinuo se Thomas Müller koji je svojim drugim golom u 84. minuti postavio 4:2.

Bayern ima velikih 16 bodova ispred drugog Bayera, a Werder je na 16. poziciji.