
Druga utakmica drugog kola skupine B pripala je Norveškoj koja je s 33:28 pobijedila Bjelorusiju. Ovom pobjedom Norvežani su se izjednačili po bodovima s današnjim suparnicima, na vrhu je Francuska, a bez bodova je Austrija.
Nakon izjednačenog početka utakmice, Norveška se u drugom dijelu prvog poluvremena odvojila na 3-4 pogotka razlike. Tu prednost su održavali, a sredinom drugog poluvremena i povećali na 5-6 razlike. Bjelorusija se pokušala vratiti, ali nije uspjela doći na manje od 3 pogotka zaostatka, a Norveška je mirno završila utakmica i došla do konačnih +5.
Sagoses, Bjornsen i Gullerud su zabili po 6 golova za Norvešku, a Myrhol i Tonnesen su dodali po 5. Kod Bjelorusa je Karalek postigao 5, a Shilovich i Gajdunčenko po 4.