907
Lyon kiksao protiv slabašnog Angersa, St. Etienne siguran na domaćem terenu

LIGUE 1

0

U poslijepodnevnom terminu odigrane su dvije utakmice 20. kola francuske Lige 1, a ostala je još tek jedna, ona između 5. Nantesa i prvog PSG-a koja počinje u 21 sat.

U prvoj utakmici dana St. Etienne je na domaćem terenu s 2:0 nadvisio Toulouse. Prvi pogodak za Zelene zabio je Slovenac Robert Berić u 45., a konačni rezultat postavio je Assane Diousse četiri minute prije kraja.

St. Etienne je ovom pobjedom skočio na 14. mjesto, a Toulouse je ostao ispod zone ostanka.

U drugoj utakmici Angers je napravio iznenađenje i izvukao bod na gostovanju kod Lyona. Angers je poveo u 14. pogotkom Karla Toko Ekambija iz penala, a izjednačio je Nabil Fekir u 47.

Lyon je sitiskao u nastavku utakmice, stvarao šanse, a Angers je šest minuta prije kraja ostao bez isključenog Flaveina Taita koji je dobio drugi žuti karton. Međutim, gosti su se do kraja uspjeli othrvati pritisku domaćina i stigli do vrijednog boda kojim su pretposljednje mjesto prepustili Toulouseu.