14. 01. 2018 - 16:23
Arsenal vodio, a onda je Bournemouth preokrenuo u četiri...
907
Arsenal vodio, a onda je Bournemouth preokrenuo u četiri minute i stigao do trijumfa

PREMIER LIGA

0

Arsenal je iznenađujuće izgubio kod Bournemoutha s 2:1 i Arsene Wenger nalazi se, još jednom, na velikom udaru kritika!

Alexis Sanchez nije bio u kadru, Maitland-Niles je u 9. minuti iz sjajne šanse pogodio gredu, u 52. je Arsenal ipak poveo, golom Hectora Bellerina.

No, onda preokret u 283 sekunde: Wilson je izjednačio u 70., a Jordan Ibe pogodio za 2:1 u 74.

Zanimljivo, na početku susreta na terenu je bilo čak 13 engleskih igrača, što je najviše u nekoj premijerligaškoj utakmici Arsenala još od januara 2002. i utakmice s Leedsom!

Također, topnici su imali početni sastav prosječne dobi 25 godina i 56 dana, što je najmlađi Arsenal od 2012.

Neće puno značiti Wengeru, jer Arsenal je nakon 23 kola šesti, s pet bodova manje od petog Tottenhama i 23 boda manje od vodećeg Manchester Cityja.