Sloboda pobijedila Proleter, sudija ranije prekinuo utakmicu...
907
Sloboda pobijedila Proleter, sudija ranije prekinuo utakmicu zbog grubosti

TUZLACI POSTIGLI TRI GOLA

0

Sloboda je danas na pomoćnom stadionu odigrala prijateljsku utakmicu s Proleterom iz tuzlanskog naselja Slavinovići. Izabranici Slavka Petrovića na kraju su slavili pobjedu rezultatom 3:1.

Tuzlanski premijerligaš igrao je s dva sastava. U prvom poluvremenu startali su: Muminović, Beganović, Ignjatović, Škahić, Ivetić, Grahovac, Bahtić, Osmanagić, Todorović, Husić, Smajić. Ova momčad je postigla sva tri gola za crveno-crne, a strijelci su bili Smajić, Todorović i Bahtić.

U drugom poluvremenu šansu za igru su dobili Hadžić, Salihović, Lazevski, Ćulum, Omerović, D. Hodžić, A. Hodžić, Kurtalić, Dej. Todorović, Hajdarević, Kolaković, Omerović. Nisu bili efikasni, ali zato je bio Proleter koji je preko Jaganjca postavio konačnih 3:1.

Dodajmo da je meč trajao kraće od 90 minuta jer je zbog grubih startova Proletera, te sukoba igrača nakon starta nad Lazevskim, sudac odlučio ranije završiti susret.