Debakl fenjeraša u Kataloniji: Primili pet golova za samo 22...
907
Debakl fenjeraša u Kataloniji: Primili pet golova za samo 22 minute

PRIMERA

0

Fudbaleri Girone u prvom meču 19. kola Primere savladali su očajni Las Palmas sa čak 6:0. Gosti su posljednji na tabeli Primere i najozbiljniji kandidat za Segundu.

Prvo poluvrijeme nije ipak slutilo ovakav debakl. Domaći su postigli samo jedan gol i to s bijele tačke preko Stuanija, a onda se sve otvorilo.

Od 57. do 79. minute deklasirali su slabašne goste, a junak je bio Olunga koji je na poluvremenu zamijenio strijelca Stuanija.

Olunga je stigao do svog prvog hat-tricka u Primeri ikada, a pogađali su još  Garcia i Portu. U gostujućim redovima od 64. minute zaigrao je i Alen Halilović, koji se utopio u potpuno sivilo.

Girona je trenutno 9. sa 26 bodova, dok je Las Palmas ostao zakucan za dno sa samo 11 bodova.