Kombinovani Bordo tim uvjerljiv protiv niželigaša Moševca
907

PRIJATELJSKI MEČ

0

Fudbaleri Sarajeva nastavili su s odigravanjem prijateljskih mečeva. I ovoga puta Husref Musemić na teren je poslao kombinovanu ekipu, koja je u Trening centru Butmir savladala danas drugoplasiranu momčad Druge lige FBiH grupa Centar NK Moševac sa čak 7:2.

Bordo tim je meč počeo u sastavu: Adilović, Ivetić, Mujakić, Pidro, Kadušić, Herić, Radovac, Rahmanović, Husejinović, Kuzmanović i Smajlagić.

Said Husejinović je načeo goste iz slobodnjaka već u 4. minuti, a u 17. bilo je 2:0. Strijelac je ovog puta bio Rahmanović.

Herić je povisio na 3:0, a konačan rezultat prvog dijela svojim drugim golom postavio je veznjak Rahmanović.

U drugom poluvremenu Husref Musemić je pružio priliku Kovačeviću, Hebiboviću, Anđušiću i Crnkiću, a već u 50. minuti za 5:0 je pogodio Rahmanović.

Samo dvije minute poslije i Crnkić se upisao u strijelce, a onda su gosti postigli dva pogotka.

Konačan rezultat u 85. minuti postavio je Crnkić na asistenciju Anđušića.

Sarajevo već u subotu u okviru Premijer lige dočekuje Mladost.