Neymarov šou: Park prinčeva u deliriju, je li ovo trenutno...
Neymarov šou: Park prinčeva u deliriju, je li ovo trenutno najbolji igrač svijeta?!

ŠOU BRAZILCA

0

Malo je reći da su to bile ovacije! Ono kako su PSG-ovi navijači ispratili Neymara nakon debija na Parku prinčeva bila je ludnica!

Sasvim zaslužena, jer najskuplji nogometaš u povijesti na predstavljanju u svom novom domu upisao je dva gola i dvije asistencije!

PSG je pobijedio Toulouse sa 6:2, ali u puno uzbudljivijoj utakmici nego što rezultat sugerira.

Naime, gosti su poveli, pa je Neymar u 31. minuti izjednačio, a u 35. asistirao Rabiotu za preokret.

No, u 69. Marco Verratti dobio je drugi žuti karton i PSG je ostao s desetoricom.

Cavani je iz penala u 75. vratio dva razlike, ali Julien u 78. vraća neizvjesnost.

No, u zadnjih deset minuta najprije Pastore zabija u 82. na asistenciju Di Marije, a potom opet Neymar: u 84. asistencija Kurzawi za 5:2, te u 90. točka na "i", gol za 6:2!

Osim ovoga, Neymar je i prije samog početka privukao veliku pažnju. OVA SNIMKA obišla je svijet brzinom munje.