08. 06. 2017 - 15:28
GRAĐANI IMAJU NOVOG GOLMANA: Ederson povećao brazilsku...
907
Shares
GRAĐANI IMAJU NOVOG GOLMANA: Ederson povećao brazilsku koloniju Cityja, Benfica na ime obeštećenja zaradila oko 40 miliona eura!

Premiership

GRAĐANI IMAJU NOVOG GOLMANA: Ederson povećao brazilsku koloniju Cityja, Benfica na ime obeštećenja zaradila oko 40 miliona eura!

08. 06. 2017 - 15:28
0
Shares

Manchester City konačno je objavio dugo očekivani transfer. Ederson Moraes prešao je iz Benfice u redove Građana za cijenu od oko 40 miliona eura.

Ekipi će se pridružiti prvog jula, a prije nego su objavili transfer City je morao riješiti sve sa trećom stranom koja je polagalo pravo na novac u slučaju transfera Edersona. Poznato je da su u Engleskoj takvi dogovori zabranjeni.

“Sviđa mi se apsolutno sve u vezi Manchester Citya. Ovo je ogroman klub, liga je fantastična i City ima sjajne navijače. Uvijek sam maštao o tome da igram fudbal u Engleskoj i sada mi se taj san konačno ispunio. Ekipa će rasti sa Pepom Guardiolom, on ovdje želi napraviti kvalitetan mladi tim”, rekao je Ederson na svom predstavljanju.

U Cityu on će biti čak četvrti Brazilac. Fernandinho, Gabriel Jesus i Fernando već su od ranije članovi Građana.

Učitaj još novosti