
Dinamo će u zimskom prijelaznom roku po nove igrače. Modri žele preskočiti Rijeku i osvojiti još jedan u nizu naslova prvaka, ali za to će im trebati barem jedno napadačko pojačanje.
A čini se da su njega pronašli u Rumunjskoj. Naime, Adrian Mutu, direktor Dinama iz Bukurešta je otkrio da se zagrebački klub raspitivao za 21-godišnjeg Dorina Rotaria.
"Razgovarao sam s ljudima iz Dinamo Zagreba, ali još uvijek se nije dogodilo ništa konkretno, za sada je sve na razgovoru," rekao je Mutu rumunjskom Digi Sportu.
Turski mediji javljaju da je za igrača zainteresiran i Galatasaray.
"Ne znam za interes Galatasaraya, s njima nisam razgovarao. Za sada nas je Dinamo pitao za igrača, a Galatasaray je možda razgovarao s nekim drugim iz kluba," objasnio je Mutu.
Rotariu je ove sezone u rumunjskom prvenstvu u 21 utakmici postigao šest pogodaka i dodao jednu asistenciju. ukupno je odigrao 1.503 minute. Prošao je mlađe selekcije rumunjske reprezentacije, a u listopadu je debitirao za seniorsku vrstu i odigrao je dvije utakmice.