06. 11. 2016 - 20:30
Inter u finišu slomio otpor najgore ekipe Serije A
907
Shares
Inter u finišu slomio otpor najgore ekipe Serije A

KONAČNO POBJEDA INTERA

Inter u finišu slomio otpor najgore ekipe Serije A

06. 11. 2016 - 20:30
0
Shares

Inter je u Milanu ugostio Crotone, najgoru momčad talijanskog prvenstva. Iako se očekivala jednostavna pobjeda nerazzurra, otpor gostiju uspjeli su slomiti tek u 84. minuti, ali su na kraju slavili s 3:0.

Postigao je prvi pogodak Ivan Perišić . Hrvatski je igrač primio odličnu dijagonalnu loptu koju je poslao Mauro Icardi. Po desnoj je strani došao do kaznenog prostora i poslao preciznu loptu u donji lijevi kut.

Pobjedu je potvrdio Mauro Icardi s dva pogotka. Prvi je postigao iz jedanaesterca u 88. minuti,a drugi u sudačkoj nadoknadi.

Fiorentina i Sampdoria su odigrali 1:1. Nikola Kalinić je odigrao čitavu utakmicu, Milan Badelj je zamijenjen u 71. minuti, a Hrvoje Milić u 86.Federico Bernardeschi je u 37. minuti sjajno pogodio za prednost viola, a mrežu je zatresao i Nikola Kalinić minutu kasnije ali je pogodak poništen zbog zaleđa.

Luis Muriel se pobrinuo da se njegova momčad vrati kući s jednim bodom. Postavio je konačnih 1:1 u 57. minuti nakon asistencije Reginija.

I u redovima Sampdorije je priliku dobio hrvatski igrač. Ante Budimir je zaigrao u 83. minuti.

(Goal)

Učitaj još novosti