
Jose Mourinho je nakon katastrofalnog poraza od Chelseaja istakao da će tražiti od svojih fudbalera da dokažu da su 'muškarci'.
Naime, Mourinho je na treninzima bio rigorozan i svoje fudbalere je doveo do granice vlastitih mogućnosti, a sve u sklopu priprema za nastavak sezone.
Legenda Uniteda kritikovala Mourinha zbog Mkhitaryana
Međutim, Mourinho nije toliko nezadovoljan sa onim što je dosad napravio sa Manchester Unitedom. Naprotiv, Portugalac smatra da će biti bolje u predstojećem periodu pošto njegov tim očekuje, uslovno rečeno, lagan raspored.
„Iza sebe imamo težak period sa nekoliko preteških susreta. Izgubili smo poene, a najviše mi je žao utakmice sa Stokeom koju smo morali dobiti jer smo igrali fenomenalno, a završilo je 1:1“, rekao je Mourinho i otkrio šta očekuje od nastavka sezone.
„Neću da kažem da su to lagani mečevi, ali slijede utakmice protiv Burnleya, Swanseaja, West Hama, Sunderlanda i Middlesbrougha, a to su utakmice koje moramo dobiti“.
Marouane Fellaini neće biti u timu Uniteda zbog krvničkog starta Davida Luiza