17. 09. 2016 - 14:56
Primera liga: Festival golova u Leganesu i novi ubjedljiv...
907
Shares
Primera liga: Festival golova u Leganesu i novi ubjedljiv trijumf Barcelone

MAJSTORIJE ALCANTARE I GABRIELA

Primera liga: Festival golova u Leganesu i novi ubjedljiv trijumf Barcelone

17. 09. 2016 - 14:56
0
Shares

Završen je prvi današnji meč španske Primera lige.

Nakon katastrofalnog poraza od Alavesa na Camp Nou, te ubjedljive pobjede nad Celticom u Ligi prvaka, Barcelona se vratila na pobjedničke staze i u domaćem šampionatu ubjedljivom pobjedom na gostovanju kod novajlije Leganesa.

Barcelona je na kraju slavila rezultatom 5:1, a utakmicu možemo okarakterisati kao festival prelijepih pogodaka, pošto je većina golova postignuta ili iz lijepih akcija, mahom Barcelone, ili iz velike daljine.

Za Barcelonu su pogađali dva puta Lionel Messi, jednom Suarez, jednom Neymar, te jednom Rafinha Alcantara koji je postigao najljepši pogodak na utakmici.

Konkurenciju mu je načinio Brazilac Gabriel koji je iz slobodnog udarca pogodio prelijepo u 80. minuti za erupciju oduševljenja domaćih navijača. 


 

Učitaj još novosti