06. 06. 2016 - 14:01
Tornadovci ostvarili odlične rezultate na 6. Internacionalnom...
907
FOTO GALERIJA
Protekle subote u Sarajevu je održan 6. Internacionalni Taekwon-do turnir "SARAJEVO CUP" na kojem su učešće uzeli 200 takmičara iz 18 klubova regiona.

PRESTIŽNO TAKMIČENJE

Tornadovci ostvarili odlične rezultate na 6. Internacionalnom Taekwon-do turniru "SARAJEVO CUP"

Faris DŽAFEROVIĆ
0

KBV „TORNADO“  je nastupio sa 30 takmičara i osvojio 26 medalja od čega 9 zlatnih, 7 srebrenih i 10 bronzanih. Time je zauzeto 2. mjesto u ukupnom plasmanu klubova.

Osvajači zlatnih medalja su: ŠEHOVIĆ RAMIZ,  VRANEŠ LEJLA, ZIMONJIĆ LAMIJA,  BAJROVIĆ MIRNES, DŽAKA ENSAR,  MUJIĆ ERNAD,  PANJETA ŠABAN, DEDOVIĆ SARAH , AMINA SABLJICA.

Osvajači srebrenih medalja su: VRANEŠ LEJLA, RAMIĆ ZEKERIJJA, BAHTANOVIĆ IMAD, KARADŽA ADMIN, BEĆOVIĆ MERIS, ZIMONJIĆ LAMIJA, SALČIN AJDIN.

Osvajači bronzanih medalja su: ŠIKALO NEJLA,  BEĆOVIĆ MERIS,  BAJROVIĆ IMAN, BAHTANOVIĆ IMAD, AGANOVIĆ NAĐA, BAHTANOVIĆ HADI,  SALČIN AJDIN,  BEĆOVIĆ MERIS.

Glavni  trener  KBV „TORNADO“ Nijaza Džake je posebno radostan zbog  činjenica da su u kategorijama mlađih kadeta i kadetkinja, forme-žuti pojas ( ENSAR DŽAKA I LAMIJA ZIMONJIĆ) osvojili zlatne medalje čime su pokazali kvalitet „TORNADO“taekwon-do škole.

Istovremeno u kategoriji starijih kadetkinja (SARAH DEDOVIĆ) forme-žuti pojas je osvojila zlatnu medalju, i time pokazala odličan rad KBV „TORNADO“.

Pred klubom je svijetla budućnost a generacija koja stasava će to pokazati na borilištu.