
Roma je u Bergamu protiv Atalante odigrala 3:3 u 33. kolu Serie A i tako propustila priliku da se Napoliju približi na samo tri boda, ali i dala Interu novu nadu u borbi za toliko željeno treće mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.
Trener 'vučice' Luciano Spalletti razočarana je iz razloga što je njegova ekipa imala 2:0 pa zatim gubila 2:3 da bi u 86. minuti Francesco Totti zabio za remi.
Edin Džeko ponovno je promašio praktički prazan gol, a imao je i još nekoliko dobrih prilika koje nije realizirao.
"Ljudi često uspoređuju Džeku s Tottijem gdje on onda nastrada. To nije pošteno. Totti je prvak, prvak je i Džeko, ali na njega takve usporedbe imaju demotivirajući učinak. Međutim, s obzirom na iskustvo koje ima i status, morao bi davati više", rekao je Spalletti pa nastavio:
"Tottijev gol ne mijenja puno u mom razmišljanju. Ako on želi biti pravi igrač, on će naravno i biti pravi igrač. Ako puca po golu, vrlo vjerojatno će ga zabiti, no to nije sve što se gleda u modernom fudbalu. Tu su također i ritam, brzina, izdržljivost, zalaganje... Ekipa je pobijedila u devet utakmica bez Tottija, a to znači i da Džeko vrijedi također", poručio je trener Rome.