PRATITE NA SPORT.BA

2-1

13:40
stadion

GOTOVOOOO JE! Džumhur e stigao do senzacionalne pobjede nad Berdychom, a konačan rezultat je bio 6:4, 6:7, 6:3.

13:34
stadion

Berdych osvaja osmi gem i produžuje ovaj meč. Damir servira za pobjedu.

13:29
stadion

SJAJNO! Naš teniser nakon velike borbe uspjeva odbraniti svoj servis i sada ima 5:2. Još samo jedan gem je potreban.

13:23
stadion

MAJSTOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE... Naš teniser pravi brejk u šestom gemu i ima prednost od 4:2. Samo korak, po korak i pobjeda je tu.

13:18
stadion

Težak servis gem za našeg tenisera, ali je to Damir sjajno izvukao za vodstvo od 3:2 u trećem setu.

13:09
stadion

Odličan servis gem našeg tenisera za vodstvo od 2:1 u trećem setu.

13:06
stadion

1:1 u trećem setu, Berdych osvaja servis gem bez izgubljenog poena.

13:03
stadion

Odličan početak odlučujućeg seta za našeg tenisera koji ima vodstvo od 1:0.

12:56
stadion

I gledat ćemo treći, odlučujući set... Berdych rezultatom 7:1 dobija taj brejk i meč odvodi u treći set. Idemo po pobjedu majstore!

12:51
stadion

SJAJNOOOOO... Naš teniser je uspio osigurati taj brejk drugog seta. Berdych prvi servira...

12:47
stadion

Iako je naš teniser imao brejk loptu u ovom izuzetno važnom gemu, Berdych je uspio doći na korak od osvajanja drugog seta.

12:40
stadion

Izvanrednom forhend dijagonalom naš teniser dolazi do 5:5, bez ikakvih problema.

12:36
stadion

Češki teniser bez većih problema osvaja svoj servis gem i vodi rezultatom 5:4 u drugom setu.

12:33
stadion

Odlična igra Damira je rezultovala potpunim povratkom u drugi set. Trenutno je 4:4. Idemo majstore!

12:29
stadion

BRAVOOO MAJSTOREEEEE! Naš teniser pravi brejk u sedmom gemu drugog seta i vraća se u ovaj set. Sada je 4:3 za Berdycha ali naš teniser ima servu.

12:25
stadion

Damir je osvojio šesti gem drugog seta ubjedljivom igrom. 4:2 je za Berdycha, idemooooo po preokret!

12:21
stadion

I u petom gemu drugog seta naš teniser je imao 30:30 na Berdychov servis, ali nije došao do brejka.

12:17
stadion

Naš teniser uspio osvojiti prvi svoj gem u trećem setu i tako je smanjio na 3:1.

12:14
stadion

Nadamo se da će naš teniser pronaći igru iz prvog seta.

12:13
stadion

Bez izgubljenog poena Berdych je sačuvao brejk i vodi sa 3:0 u drugom setu.

stadion

Naš teniser je imao dvije set lopte na servis Berdycha, no nije ih iskoristio. Ipak, u sljedećem gemu će Džumhur servirati za prvi set.

11:46
stadion

Naš teniser je sačuvao brejk prednosti i došao do vodstva od 5:3, Berdych servira za ostanak u prvom setu.

11:43
stadion

Naš teniser odlično započeo meč, pri rezultatu 3:3, Džumhur koristi prvu brejk loptu i pravi brejk