11. 04. 2016 - 18:39
Modrić uoči Wolfsburga: Moramo biti strpljivi, ključno je...
907
Shares
Modrić uoči Wolfsburga: Moramo biti strpljivi, ključno je zajedništvo

OSJEĆA ODGOVORNOST

Modrić uoči Wolfsburga: Moramo biti strpljivi, ključno je zajedništvo

11. 04. 2016 - 18:39
0
Shares

"Moramo pokazati zajedništvo, strpljivost i hladne glave", izjavio je Luka Modrić uoči dvoboja protiv Wolfsburga u kojem će Real loviti zaostatak 0:2 iz sraza u Njemačkoj.

"Ključno je zajedništvo, i kad napadamo i kad se branimo. Trebamo biti koncentrirani, hladne glave. Moramo biti strpljivi, ne možemo riješiti utakmicu u 10 minuta. Sigurno ćemo imati prilika, nadam se da ćemo uspjeti", dodao je Luka. 

Hrvatski reprezentativac rekao je kako ne osjeća pritisak zbog medijskih napisa prema kojima igra Reala uvelike ovisi o kvaliteti njegove izvedbe.

"Osjećam odgovornost, ali zbog toga nemam problema. Osjećam se dobro, no Real nije jedan igrač, već ekipa. Jedan igrač ne može ništa sam riješiti, za mene je uvijek na prvom mjestu ekipa", napomenuo je.

Real je prošle srijede iznenađujuće poražen 0:2 u Njemačkoj, a prolaz u polufinale tražit će pred 82.000 gledatelja na svom stadionu Santigao Bernabeu.

"Analizirali smo prvu utakmicu i znamo da smo bili loši. No, ne treba gledati unazad već prema naprijed, bitno je ne ponoviti pogreške. Siguran sam da ćemo dobro odigrati", rekao je Modrić koji je zbog priprema za tu utakmicu propustio prvenstvenu utakmicu u kojoj je trećeplasirani Real Madrid s 4-0 pobijedio Eibar.

"Sposobni smo nadoknaditi razliku od 0-2 uz naše navijače, za koje sam uvjeren da će nas podržati. Bit će teško, imamo prilično loš rezultat protiv dobre ekipe, no sposobni smo nadoknaditi zaostatak", izjavio je Modrić.

(Hina)

Učitaj još novosti