03. 04. 2016 - 22:40
Kakva drama u Milanu: Inter uz dva igrača manje izgubio
907
Shares
Kakva drama u Milanu: Inter uz dva igrača manje izgubio

SERIJA A

Kakva drama u Milanu: Inter uz dva igrača manje izgubio

03. 04. 2016 - 22:40
0
Shares

Kakva drama na San Siru! Inter je sasvim dominirao u prvih 45 minuta protiv Torina, gotovo da je to bila igra mačke i miša, a od 17. minute golom Icardija iz jedanaesterca je vodio.nal je zaslužan Brozović, čiji su udarac gosti zaustavili rukom.

Još je jednu šansu namjestio Brozović, a Inter je samo mogao žaliti što je bilo samo 1:0. I te kako žaliti...

Naime, u drugom se dijelu u samo stotinjak sekundi sve okrenulo! Najprije je Handanovič u 52. minuti zaustavio zicer Belottija, ali u 55. Molinaro ga je matirao nakon sjajnog dodavanja Maxija Lopeza za 1:1!

Onda je u 57. minuti Miranda dobio drugi žuti karton. I s igračem manje Perišić je u 68. minuti namjestio dobru šansu Icardiju, ali Padelli je sjajno obranio. Odmah u kontri 4 na 2 Maxi Lopez je pokušao petom matirati Handanoviča , a sve se preokrenulo u 73. minuti kada je Nagatomo dobio i drugi crveni karton, a gosti jedanaesterac! Belotti je zabio za 1:2.

U samoj završnici gosti su još i pogodili stativu, ali je u 95. minuti i Eder imao šansu za 2:2, ali je zakasnio na Perišićevo dodavanje glavom!

Učitaj još novosti