Milan je u rezultatskoj krizi. Rossoneri su u posljednja četiri meča Serie A osvojili samo dva boda, a danas su poraženi od Atalante u Bergamu sa 2:1 iako su vodili golom Luisa Adriana.
U klubu iz Milana je upaljena crvena lampica i Siniša Mihajlović je, uz odobrenje čelnika kluba, odlučio da igrači od večeras do sljedeće subote i utakmice sa Juventusom budu u karantinu.
"Izvinjavam se navijačima za ovaj poraz. Osvojili smo samo dva boda u četiri utakmice sa timovima koji su na papiru slabiji od nas. To je neprihvatljivo. Imali smo sreću da povedemo, ali nismo znali da utakmicu završimo kako treba", rekao je Mihajlović.
Rossonerima je poslije serije loših rezultata ugroženo i šesto mjesto.
sport.ba @sport.ba