03. 04. 2016 - 18:00
Džeko: "Bilo bi sjajno igrati derbi svake sedmice"
907
Shares
Džeko:

STRIJELAC PROTIV LAZIJA

Džeko: "Bilo bi sjajno igrati derbi svake sedmice"

03. 04. 2016 - 18:00
0
Shares

Edin Džeko bio je jedan od junaka Rome u današnjem rimskom derbiju protiv Lazija.

Vučica je sa ubjedljivih 4:1 porazila velikog rivala, a Džeko je u 64. minuti postigao osmi pogodak u Seriji A.

Nakon meča, rekao je da uvijek voli igrati derbije.

"Uvijek dajem sve od sebe u derbijima. Zabio sam gol, sretan sam zbog navijača. Na kraju, zaslužena pobjeda", kazao je Džeko.

"Volio bih uvijek igrati protiv Lazija, derbi je posebna utakmica. Možda smo zbog toga i dali sve od sebe. Ove godine smo ih pobijedili oba puta, tako da je sve savršeno ispalo", bio je zadovoljan Dijamant te dodao:

"Cilj je sačuvati treću poziciju. Ostalo je još sedam kola, moramo pokušati pobijediti u svakom meču. Na kraju ćemo se baviti matematikom."

 

Učitaj još novosti