Fudbaleri PSG-a i Manchester Cityja sastaće se u srijedu u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.
Manchester City u utakmicu ulazi poslije ubjedljive pobjede od 4:0 protiv Bournemoutha, dok je PSG bio siguran protiv ekipe Nicea sa 4:1.
"Građani imaju sjajne igrače. Imaju Silvu i Aguera, ako im budemo davali lopte imaćemo probleme. Ključ će biti dobra odbrana, a kada budemo imali loptu, moraćemo da kontrolišemo utakmicu kao i protiv Chelseaja. Dobri su sa loptom, ali im je teško kada nemaju posjed, slično kao i mi“, rekao je Thiago Motta.
sport.ba @sport.ba