03. 04. 2016 - 09:22
"Da sam znao da ćemo pobijediti s igračem manje, ranije bih...
907
Shares

RAMOS POSLIJE EL CLASICA

"Da sam znao da ćemo pobijediti s igračem manje, ranije bih zaradio crveni"

03. 04. 2016 - 09:22
0
Shares

Sinoć je Real Madrid pobijedio Barcelonu na Camp Nou sa 2:1, a kapiten Kraljeva Sergio Ramos je dobio i crveni karton.

"Da sam znao da ćemo pobijediti s igračem manje, ranije bih zaradio crveni karton", poručio je Ramos za španske medije.

"Ljepote nogometa je u tome što ti pruža mogućnost osvete. Moramo ostati na zemlji, ali ovo je pravi način da vratimo samopouzdanje i vjeru u sebe, te prava nagrada za naš rad. Radimo naporno da ostvarimo nešto važno", dodao je Ramos, te zaključio:

"Ronaldov gol? To je za sve one koji previše pričaju!"

Učitaj još novosti