03. 04. 2016 - 07:48
Zidane: Malo je timova koji mogu da dođu na Camp Nou i pobjede
907
Shares
Zidane: Malo je timova koji mogu da dođu na Camp Nou i pobjede

ZIDANE POSLIJE EL CLASICA

Zidane: Malo je timova koji mogu da dođu na Camp Nou i pobjede

03. 04. 2016 - 07:48
0
Shares

Sinoć je Zidane u svom prvom El Clasicu kao trener uspio da sa svojim Kraljevima zabilježi pobjedu rezultatom 2:1.

"Zadovoljan sam, ne samo zbog rezultata. Malo je timova koji mogu da dođu ovdje i pobjede. A mi smo to uspjeli. Patili smo u prvom poluvremenu, ali to je normalno jer je ovo teško gostovanje i na kraju moram da budem ponosan na moje igrače", rekao je Zidane poslije utakmice.

Zidane također smatra da je ovo važna pobjeda, ali i ne izdvaja posebno nekog igrača, zadovoljan je sa svima.

"Iz psihološkog ugla je jako važno da smo pobjedili. Pogotovo pred Ligu prvaka. Ipak, znamo da nam predstoji još napornog rada. Idemo samo korak po korak, vidjet ćemo gdje će nas to odvesti. Zadovoljan sam sa svim igračima. Uložili smo ogromne napore u defanzivi na jako teškom gostovanju, a kada vidim kako se igrači bore jedan za drugog, to mi je najveća pohvala", dodao je trener Real Madrida.

On je kratko prokomentarisao i poništeni gol Gerethu Baleu.

"Ne znam zašto je poništen. Mislim da je gol bio regularan."

Učitaj još novosti