02. 04. 2016 - 21:08
Da li je Barcelona oštećena u El Clasicu?
907
Shares
Da li je Barcelona oštećena u El Clasicu?

VIDEO

Da li je Barcelona oštećena u El Clasicu?

02. 04. 2016 - 21:08
0
Shares

Večeras se na Nou Campu čula salva zvižduka nakon što arbitar Hernandez nije dosudio prekršaj nakon kontakta Sergija Ramosa i Lionela Messija u 25. minuti susreta.

Navijači Barcelone su tražili penal i nisu bili u pravu jer je do kontakta došlo izvan kaznenog prostora. Međutim, ovo je po nama čist prekršaj, a osim toga Ramosu je progledano kroz prste jer je u ranoj fazi susreta već zaradio žuti karton.

Sve u svemu, utisak je da je Barcelona debelo oštećena.. Šta vi mislite?

 

Učitaj još novosti