Večeras se na Nou Campu čula salva zvižduka nakon što arbitar Hernandez nije dosudio prekršaj nakon kontakta Sergija Ramosa i Lionela Messija u 25. minuti susreta.
Navijači Barcelone su tražili penal i nisu bili u pravu jer je do kontakta došlo izvan kaznenog prostora. Međutim, ovo je po nama čist prekršaj, a osim toga Ramosu je progledano kroz prste jer je u ranoj fazi susreta već zaradio žuti karton.
Sve u svemu, utisak je da je Barcelona debelo oštećena.. Šta vi mislite?
So what do you think? Penalty, free-kick or nothing? #Messi #ElClasico 0-0 pic.twitter.com/n67XdNjF2L
— beIN SPORTS (@beINSPORTS_AUS) April 2, 2016
sport.ba @sport.ba