Dinamo Zagreb savladao Hajduk za finale Kupa Hrvatske
907

HAJDUK ISPAO U POLUFINALU

0

Fudbaleri Hajduka ugostili su ekipu Dinamo Zagreba u okviru polufinala Kupa Hrvatske, ali je ekipa našeg reprezentativca Tine Svena Sušića poražena pred vlastitim navijačima rezultatom 0-2, pa je tako Dinamo Zagreb ostvario plasman u finale ovog takmičenja.

Dinamo Zagreb je već u prvom poluvremenu praktično riješio pitanje pobjednika. Vodstvo zagrebačkom klubu donio je Soudani u 23. mnuti susreta, a samo pet minuta kasnije Ante Ćorić je udvostručio prednost Dinama, koji je na poluvrijeme otišao sa prednošću od 0-2.

Hajduk se u drugoj polovini utakmice pokušao vratiti u utakmicu, ali su fudbaleri Dinamo Zagreba odlično igrali defanzivu i pokrivali veći dio terena, pa su na kraju gostovanje napustili bez primljenog pogotka. Bh. reprezentativac Tino Sven Sušić odigrao je 90 minuta u porazu njegove ekipe.

Dinamo Zagreb će u finalu Kupa Hrvatske igrati protiv Rijeke, koja je u drugom polufinalnom susretu savladala Slaven Belupo rezultatom 2-1.